fbpx

Bisikletten doğan bir Efsane 2 Teker Bir Hikaye

Aslında bir çoğunuz bu grubu Antalya Bisiklet Sevenler ‘den  tanıyoruz ama kendilerini üç, beş kelime ile anlatmak çok zor ekip Mahmut Kurtar, Seçkin Tedik, Şahin Demirkıran ve kamera arkasında Peacock Media yer alıyor, bu grubu diğer bisiklet severlerden ayıran ise 2 tekeri bir Hikaye ile birleştirmeleri oluyor bu sayede hem bisiklet sürüp hemde insanların hikayerlerini youtube’da belgesel tadında bizlere sunuyorlar.

"Antalya'da hobi olarak bisiklet sürüp aynı zamanda insan hikayeleri ile bu sürüşleri süsleyen youtube kanalı. İlk bölümleri gerçekten çok amatör olarak çekilmiş. son bölümlere doğru bir gelişim gözleniyor. kanımca git gide daha da iyi olacaklar."
efendin kalem odasinda
Ekşi Sözlük yazarı

Ekip tam bir Efsane hikayelerinde; Saz ustası, Ebru sanatı, Köyüm bisiklete biniyor, Eşek çiftliği, Polimer kilden eser yapımı, Ahşaptan oyuncak yapımı, Kuşların babası, Makaralı yay okçuluk gibi hem eğlenceli hemde eğitici içeriklere yer veriyorlar…

Hala youtube kanallarını incelemediyseniz aşağıya bir kaç video bırakıyoruz sonrasında zaten kanallarına abone olup sıkı bir takipçi olacağınızı düşünüyor ve iyi seyirler diliyoruz

İnstagram üzerinden de anlık olarak takip edebileceğiniz gibi yeni bölümlerin duyurularını görebilir ayrıca ekip hakkında daha samimi paylaşımları görebilirsiniz.

Önceki

Murat Salman Her Hafta InfernoClub Kemer’de!

Sonraki

Ceila Club Antalya

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir